Co ctíme a co je pro nás svaté?

Na prvním místě je u všech našich makléřů kvalita, kterou poskytují svým klientům. Kvalita naší služby prostupuje vším co děláme, jak uvažujeme, jak se chováme a jak působíme na své okolí.

Kvalita je pro nás vším. Pro tu nejlepší - výjimečnou realitní službu bychom se rozkrájeli.

Kvalita pro nás není jen slovo, jsou to postupy, produkty, chování, strategie a vše co jsme se za více než 17 let na profesionálním realitním trhu naučili a nyní to předáváme našim klientům. Slovo kvalita pro nás není jen prázdným slovem. Máme jasné standardy a produkty, které vždy směřují jen a jen k té nejvyšší kvalitě. Nic než to nejlepší pro nás není dobré!

Vše je u nás samozřejmostí a pomocí těchto kvalitativních standardů poskytujeme pouze výjimečné služby na realitním trhu a tím měníme realitní prostor v lepší místo. Věříme a děláme vše tak, aby se stala profese realitního makléře důstoujnou profesí a aby byl realitní makléř vnímán jako někdo kdo pomáhá svými znalostmi a zkušenostmi při realitní transakci, tak aby se z ní nestala noční můra, ale naopak nezapomenutelný pozitivní zážitek. Jen tak se k nám budou klienti vracet a to je náš cíl.

Výjimeční makléři si uvědomují, že pro většinu našich klientů je prodej nebo koupě nemovitosti životní událostí a v mnoha případech i největší finanční transakce jejich života, vždyť bydlení je pro každého z nás jednou z nejdůležitějších věcí v životě a proto přistupujeme ke klientům vždy individuálně, profesionálně a ctíme pravidlo, že my nemovitosti neprodáváme, my totiž nejsme jejich vlastníky. Prodat svou nemovitost mohou pouze jejich majitelé a my jsme zde proto, abychom majiteli poskytli špičkový servis, vytvořili podmínky, zastupovali ho a radili mu tak, aby mohl prodat svou nemovitost co nejvýhodněji a mohl jí prodat bezpečně!

My jsme výjimeční poradci prodávajících!

Přesvěčte se o našich kvalitách s některým z našich výjimečných makléřů. Pozvěte si některého z našich makléřů na nezávaznou schůzku, zjistěte co pro vás může udělat a poté se rozhodněte, jestli je to ten správný makléř, který bude zastupovat a hájit vaše zájmy při vaší realitní transkaci!

 

Jste makléř a chcete se k nám připojit?

 

Pokud jste zkušený realitní makléř/ka a chtěl/a byste se připojit do našeho týmu Výjimečných makléřů a slovo kvalita pro vás není sprosté slovo, rád se s vámi potkám a rádi vám poskytneme podmínky být opravdu výjimečným realitním makléřem, bez složitých závazků, podmínek. Naopak nabízíme vám férové partnerství, které ctí vaši individualitu avšak za předpokladu poskytování výhradně výjimečných služeb vašim klientům. 

Pokud máte stejnou filozofii jako my a dodržujete tyto pravidla: máte exkluzivní zakázky (smlouvy), vytváříte špičkové prezentace nemovitostí, spolupracujete s advokátem vč. úschov prostředků v advokátní úschově a umíte jednat s klienty, rádi vám poskytneme špičkové zázemí u Výjimečných makléřů. A opravdu je o co stát. Sdružujeme pouze makléře, kteří to mají nastavené stejně jako my a tím přinášíme na trh výjimečné služby.

 

Co vám můžeme nabídnout?

Podnikáte pod svou značkou, nebo pod značkou Výjimeční makléři, to je vaše volba. Nijak vás neomezujeme. Máte k dispozici komplexní zázemí realitního softwaru, exportů na realitní servery, vzory smluv, spolupráci s advokátní kanceláří pokud si budete přát vč. advokátních úschova za ceny o kterých se vám ani nezdá a také máte zázemí na prestižní adrese Praha 1, Národní 39 kde budete mít své místo k dispozici, velkou jednací místnost a advokáta v kanceláři k dispozici. Vše na jednom místě.

 

Co za takovou spolupráci zaplatíte?

Máme rádi jednoduchost a transparentnost, takže neplatíte žádný paušál, ale jen 10% ze svého obratu ze kterého se platí provoz všech systémů vč. exportů na realitní servery. Podnikáte svobodně, ale nejste na to sami a 90% obratu zůstává vám. Dává vám to smysl?

 

Připojte se k Výjimečným makléřům!

Zavolejte mi přímo na můj mobil: 602 30 40 70 nebo mi napište na jirisimon@jirisimon.cz 

Jiří Šimon - zakladatel Výjimečných makléřů

 

Přijďte se k nám podívat!

Na neobyčejný výhled na Prahu, na dobrou kávu nebo jen tak.....